PROČ PLAVEME

Středisko Na Sioně Oblastní charity Kutná Hora pořádá 4. ročník benefičního závodu „Pošli kačku“ . Letos se uskuteční 4. května 2024 od 14 do 16 hodin. Závod začíná u železničního mostu přes Vrchlici pod Vlašským dvorem. Z výtěžku plánujeme nakoupit pomůcky pro děti ze sociálně aktivizační služby. Záštitu nad akcí převzal starosta města Kutná Hora Mgr. Lukáš Seifert.

Pokud nás chcete podpořit a závodu se zúčastnit, můžete si zakoupit startovní číslo žluté kačky v našem e-shopu. Cena jedné kačky je 50 Kč. Koupit kačku bude možné i na startu závodu, nejpozději půl hodiny před začátkem akce. Kačky zakoupené v e-shopu dopravíme na místo a vy můžete po odstartování závodu sledovat, jak si vaše závodnice vedou. Na majitele nejrychlejších kaček čekají zajímavé odměny, které připravujeme ve spolupráci s našimi sponzory.

V případě hezkého počasí se můžete těšit na bohatý doprovodný program, který se bude odehrávat u Středových pekáren. Pro děti se chystá hudební vystoupení. Dále pro ně budou připraveny tvořivé dílničky, malování na obličej a sportovní koutek. Na plackovači si budou moci vyrobit vlastní placku.

Přijďte si s námi užít pěkné odpoledne!

Tým Střediska Na Sioně Oblastní charity Kutná Hora

 

 
 

Veřejná sbírka

Prodej startovních čísel kaček probíhá v rámci povolené veřejné sbírky č.j. 109140/2020/KUSK. Sbírka byla osvědčena dne 5.8.2020 Krajským úřadem Středočeského kraje.

 
 

 Kdo jsme?

Ve Středisku Na Sioně provázíme rodiny dětí se specifickými potřebami od narození do 26 let. Může se jednat o děti s nerovnoměrným nebo opožděným vývojem, s různým typem postižení, s autismem a ADHD. 
 
Naším posláním je napomáhat tomu, aby každé dítě se specifickými potřebami naplno rozvinulo svůj potenciál a našlo cestu ke spokojenému životu a uplatnění ve společnosti.
 

8

PRÁCI S DĚTMI VÁM MŮŽE PŘIBLÍŽIT KRÁTKÉ VIDEO ČI PŘÍBĚH RODINY SE ZUZANKOU.
Můžete si přečíst další příběhy našich malých klientů. O naší činnosti se více dozvíte na našich webových stránkách

 

AKTUÁLNĚ JEZDÍME DO VÍCE NEŽ 100 RODIN PO CELÉM STŘEDOČESKÉM KRAJI. DO NAŠEHO STŘEDISKA CHODÍ DALŠÍCH 30 KLIENTŮ.