PROČ PLAVEME

LETOS JIŽ POČTVRTÉ

 

Středisko Na Sioně Oblastní charity Kutná Hora pořádá 4. ročník benefičního závodu „Pošli kačku". Letos se uskuteční 4. května 2024 od 14 do 16 hodin. Závod začíná u železničního mostu přes Vrchlici pod Vlašským dvorem. Z výtěžku plánujeme nakoupit pomůcky pro děti ze sociálně aktivizační služby. Záštitu nad akcí převzal starosta města Kutná Hora Mgr. Lukáš Seifert.

Pokud nás chcete podpořit a závodu se zúčastnit, můžete si zakoupit startovní číslo žluté kačky v našem e-shopu. Cena jedné kačky je 50 Kč. Koupit kačku bude možné i na startu závodu, nejpozději půl hodiny před začátkem akce. Kačky zakoupené v e-shopu dopravíme na místo a vy můžete po odstartování závodu sledovat, jak si vaše závodnice vedou. Na majitele nejrychlejších kaček čekají zajímavé odměny, které připravujeme ve spolupráci s našimi sponzory.

V případě hezkého počasí se můžete těšit na bohatý doprovodný program, který se bude odehrávat u Středových pekáren. Pro děti se chystá hudební vystoupení. Dále pro ně budou připraveny tvořivé dílničky, malování na obličej a sportovní koutek. Na plackovači si budou moci vyrobit vlastní placku.

Přijďte si s námi užít pěkné odpoledne!

Tým Střediska Na Sioně Oblastní charity Kutná Hora

 

 
 

Veřejná sbírka

Prodej startovních čísel kaček probíhá v rámci povolené veřejné sbírky č.j. 109140/2020/KUSK. Sbírka byla osvědčena dne 5.8.2020 Krajským úřadem Středočeského kraje.

Kontrolu využití finančních prostředků provádí každoročně v rámci veřejné sbírky Středočeský kraj a finanční auditor.

 
 

Kdo jsme?

Ve Středisku Na Sioně provázíme rodiny dětí se specifickými potřebami od narození do 26 let. Může se jednat o děti s nerovnoměrným nebo opožděným vývojem, s různým typem postižení, s autismem a ADHD. 
 
Naším posláním je napomáhat tomu, aby každé dítě se specifickými potřebami naplno rozvinulo svůj potenciál a našlo cestu ke spokojenému životu a uplatnění ve společnosti.
 

8

 
Práci s dětmi vám může přiblížit krátké video nebo příběh Zuzančiny rodiny.
Můžete si přečíst další příběhy našich malých klientů. O naší činnosti se více dozvíte na našich webových stránkách

 

Aktuálně jezdíme do 152 rodin po celém Středočeském kraji. Do našeho střediska chodí dalších 37 klientů.